Reklamy bez milosti mažu a blokuju vás!


Prosím navštivte můj druhý BLOG

♥♥!MUACK!♥♥

Deluhi

16. května 2010 v 13:11 | Nashime |  +Info+


DELUHI, dříve známí jako GRAVE SEED, je visual kei kapela, která od svého vzniku v roce 2008 ukázala že má ve světě J-Rocku velkou budoucnost. Hodně odkazované jsou jejich songy díky Ledovi (který je jinak známý jako baskytarista Yu-to v Galneryus) který písničky skládá, v kombinaci s dalšími třemi vysoce talentovanými hudebníky.

Jejich temná a melodická hudba je odlišuje od ostatních VK kapel díky poměrně propracovaným skladbám, které jsou navíc doplňovány bohatým hlasem vokalisty Juriho.

DELUHI poprvé vystoupili na scéně Ikebukuro Cyber v Tokiu a to 29. února 2008. Z GRAVE SEED změnili své jméno na stručnější DELUHI pouze o čtyři dny dříve. Skupinu v té době tvoří zpěvák Takuya (dříve Tsubo, kytarista v Gaara), kytarista Leda, (také známý jako Yu-to, basista Galneryus), basák Ryo a bubeník Ryosuke. Při změně názvu kapely, Takuya a Ryosuke využili této příležitosti a přejmenovali se na Juriho a Sujka.


Na podim 2008 skupina vydala sérii tří singlů, z nichž každý má titul inspirovaný hinduistickým božstvem : VISVASRIT, Mahadeva a Jagannath. Mezitím došlo k další změně ve jménech členů skupiny - v září, Ryo změnil své jméno na Aggyho, a na svém blogu vtipně prohlásil, že byl vlastně nahrazen svým dvojčetem, zatímco on (Ryo) šel pracovat ke své rodině zelinářů.

 


Komentáře

1 Suhika Suhika | Web | 16. května 2010 v 15:08 | Reagovat

thanx za objevení další BEST skupiny.... arigato!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.