Reklamy bez milosti mažu a blokuju vás!


Prosím navštivte můj druhý BLOG

♥♥!MUACK!♥♥

Konichiwa!

31. března 2010 v 17:09 | Nashime |  ►O blogu◄
Ahoj lidičky!
Tenhle blog jsem založila už dříve, ale pak jsem ho smazala a důvod, proč jsem ho založila znovu je složitý: Na můj druhý blog www.s-horse.blog.cz jsem psala, že ho zruším, ale to opravdu nemám v úmyslu! xD Je to jenom aprýlový žert. V tom článku píšu, že na s-horse už psát nebudu, ale na www.love-miyavi.blog.cz (blog, co jsem měla s mojí bejvalou kámoškou) jo. A moje "kámoška" mi napsala: Nee! Opovaž se to udělat! Ty sem musíš psát! To radši osobně smažu love-miyavi než bys zrušila tenhle blog!" A to mě tak strašně, ale strašně nakrklo, že jsem jí napsala, že jestli bude jenom uvažovat o tom, že by ten blog smazala tak změnim heslo, to jsem pak ze samotnýho strachu udělala... No a pak to začalo bejt drsný! Měla jsem v úmyslu to heslo zase vrátit, ale ona byla tak naštvaná, že se semnou přestala bavit! Byla jsem tak pitomá, že jsem to heslo měnila, protože ten blog byl napsanej na její mail! xD No a ona změnila heslo podle svýho abych na něj neměla přístup, ale já se nikdy neodhlašuju a proto jsem tam mohla psát články. Napsala jsem rozlučkovej článek a ještě k tomu smazala všechny moje články. Důvod toho, že jsem se naštvala bylo právě to, že já tam napsala tolik článků a ona jen takovejch 5! A tak tam zůstaly jen ty její ubohý článečky a ten můj poslední. Jenomže ona na ten blog šla a když viděla, jak je zničenej tak ho radši smazala. A to je počátek tohoto blogu :-) A asi jsem to napsala až moc dlouze, ale co naplat? Jen dodávám, že jsem celej den v hluboký depresi a nepomáhaj mi ani písničky od Gazette a Miyaviho... Ale zejtra se to spravý, maj totiž přijet moje opravdový kámošky. Je smutný, že přátelství končí kvůli takový kravině! Ale myslíte, že to byla kámoška, když o mě píše na její blog, že jsem úplná kráva a prostě mě pomlouvá? Každopádně je konec a mě už je to jedno! Mám daleko lepší kámošky než byla ona. :-)

A teď o čem blog bude:
Jsem holka co vášnivě miluje Japonsko. Líbí se mi Anime, j-music, Japonsko jako samotná země a šikmý oči xD Takže blog bude hlavně o tomhle xD A to je vše z prvnío článku :-)

Vaše Nashime
 


Komentáře

1 natty natty | Web | 31. března 2010 v 17:47 | Reagovat

Ahoj Nashime
Ta tvoje bejvalá kamarádka ani nemohla bej tvoje kamarádka, protože tohle si kamarádky nedělaj. Na mě se může kdykoli obráti, protože tohle bych nikdy o své kamarádce nenapsala. Mám taky takovouhle ¨kamarádku, ¨ale důvud neznám.

2 Nikits Nikits | Web | 31. března 2010 v 20:19 | Reagovat

Ahojki, týjo. Tak tohle mě překvapilo. Vím, že už včera jsi mi něco z toho psala, ale nikdy bych neřekla, že to takhle dopadne =/ Mno co na to říct..vážně to nebylo od ní hezké, nebyla to kamarádka..držím palce s novým blogem :)

3 Suhika Suhika | Web | 11. května 2010 v 18:34 | Reagovat

he von tenhle blog není zas tak starej. já čakala tak rok dva a vono jen pář měsíců....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.